Categories
Bursa Tabelacı

Bursa Tabela Fiyatları

Bursa Tabela Fiyatları nedir ?
Dükkan Tabelası fiyatı için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. Ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 5.000 TL ile 20.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir. Özel istek ve boyut olarak değişmektedir.

Tabela nedir?
Tabela, bir mesajı belirli bir gruba, genellikle pazarlama amacıyla veya bir tür savunuculuk amacıyla iletmek için işaret ve sembollerin tasarımı veya kullanımıdır. Bir tabela ayrıca toplu olarak veya bir grup olarak kabul edilen işaretler anlamına gelir.

Tabela ne işe yarar?
Günümüzde tabelaların geniş bir kulanım alanı vardır. Bunların temel hedefleri işletmelerin kendi tanıtımlarını, reklamlarını yapmak istemeleri, insanları yönlendirmek, bilgi vermek ve dekoratif olarak bir renk katmaktır. Tabelalar yapıları gereği insanların ilgisini hemen çekecek yapıda olmalıdır.

Küçük bir Tabela yaptırmak kaç TL?
Tabela fiyatları başta kullanılan malzeme türüne göre ve ışıklı ya da ışıksız olmasına göre maliyet üzerinden fiyatı hesaplanır. Ortalama küçük bir tabela 1500 TL ile 5000 TL fiyat aralığındadır.

En Kaliteli Bursa Tabela Fiyatları

Bursa Tabela Fiyatları : Dükkan tabelası ne kadar?

Tabela çeşitleri nelerdir?
Bunlardan bazıları; totem tabela, çatı tabelası, pleksi tabela, kutu harf tabela ve paslanmaz tabela gibi tabelalar dır. Tabelalar firmaların isteğine bağlı olarak ışıklı ve ışıksız olarak üretilebilmektedir. Işıklı tabela, daha şık bir görünüm elde etmek amacıyla farklı ışık çeşitleri kullanılarak hazırlanmaktadır.

Tabela vergisini kim öder?
Belediye sınırları ve mücavir alanlar içerisinde yapılan ger türlü ilan ve reklam vergisinin konusuna girmektedir. İlân ve Reklâm Vergisinin mükellefi, yurt dışından gönderilen ilân ve reklâmlar dahil olmak üzere, ilân ve reklâmı kendi adına yapan veya yaptıran gerçek veya tüzel kişilerdir.

Tabela yerine ne kullanılır?
Vinil germe tekniği ışıklı tabela dışında afiş, bayraklar, posterler, fuar stantları, pankartlar gibi geniş kullanım yerine sahiptir. Vinil hafif, sağlam ve taşınabilir oluşu sayesinde sıkça tercih edilmektedir.

Tabela hakkı nedir?
Buna hakkı var mıdır? CEVAP: Binanızda işyeri varsa tabela, reklam panosu asılabilmesi mümkündür. Ancak bunun için asılacak tabelanın boyutu, şekli, rengi gibi özelliklerinin yanı sıra dış cephenin ortak alanlardan sayıldığı da atlanmaması gereken önemli bir husustur.

Bir önceki yazımız olan En Yakın Bursa Tabelacı başlıklı makalemizde Bursa Tabelacı, görükle tabelacı ve nilüfer tabelacı hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 4.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir